دوره‌ ها

چه چیزی یاد می‌گیرید

در یادگیری بی رحم باشید

دوره‌های آنلاین

تخته سیاه، نرم افزار و پروژه

ممکن است برای همه جذاب نباشد، خیلی‌ها برای یادگیری نیاز به برقراری ارتباط حسی و عاطفی با استاد خود دارند. آموزش راه دور و آنلاین شاید بهترین راه برای متخصص شدن نباشد ولی بدون شک گزینه مناسبی است. در آموزش آنلاین زمان کلاس را ما تعیین می‌کنیم اما محل برگزاری آن را شما تعیین می‌کنید، فقط کافی است یک موبایل هوشمند یا کامپیوتر داشته باشید.

ثبت نام تمام شده است
طراحی در FPGA با زبان Verilog HDL

طراحی در FPGA با زبان Verilog HDL

هدف از دوره طراحی در FPGA با زبان Verilog HDL آشنا کردن دانشجو با مفاهیم پایه‌ای طراحی دیجیتال و سپس موضوعات نسبتاً پیشرفته در فرایند پیاده سازی طرح‌های پیچیده روی FPGA است. ساختار درس‌ها در این دوره به شکلی است که شما را گام به گام با چالش‌های عملیاتی در طراحی با FPGA آشنا می‌کند.

به اتمام رسیده است


دوره‌های مجازی

اسلاید، ویدئو، دستور کار

ممکن است برای همه جذاب نباشد، خیلی‌ها برای یادگیری نیاز به برقراری ارتباط حسی و عاطفی با استاد خود دارند. آموزش راه دور و مجازی شاید بهترین راه برای متخصص شدن نباشد ولی بدون شک گزینه مناسبی است. در آموزش مجازی زمان کلاس در اختیار شماست، محل برگزاری آن را هم شما تعیین می‌کنید، فقط کافی است یک موبایل هوشمند یا کامپیوتر داشته باشید.

۳۸۹۰۰۰ تومان
شروع کار با Zynq برای مبتدیان

شروع کار با ZYNQ برای مبتدیان

هدف از این دوره معرفی عملی تراشه Zynq-7000 SoC و همچنین مجموعه نرم افزاری Xilinx Vivado Design Suite می‌باشد. در طول این دوره، شما به صورت گام به گام روش کار با تراشه‌های Zynq SoC فرا می‌گیرید، و دانش و تجربه کافی را برای انجام طراحی‌های خود به دست خواهید آورد.

بیشتر بدانیم ...


آینده خود را طراحی کنید، این یک سرمایه گذاری بلند مدت است

اسکرول به بالا